06 Mar 2026
Competitie
Nabeschouwing KVDO - KM Torhout 0-2
KM blijft zich roeren en nam nu ook de maat van een matig KVDO. Uiteindelijk won KM verdiend met 0-2 na goals van Vande Velde en Trancez.
Na de onterechte nederlaag thuis tegen Mandel United stond KM opnieuw voor een loodzware opdracht. KM stond echter goed in blok en knokte opnieuw voor elke morzel grond op het grote terrein van wijlen KV Oostende. KVDO was gans de eerste helft totaal niet bij machte om KM uit verband te spelen en kon geen enkele kans forceren. KM stond dan ook verdiend 0-1 voorop aan de rust nadat het 3x gevaarlijk was geweest. Eerst was er een buitenspelgoal van Faal, daarna een geharrewar voor doel na een vrije trap waarop niemand bij KM de bal over de lijn kreeg en uiteindelijk was het Trancez die met een prima bal doorheen de verdediging Tanghe afzonderde voor doelman Vercruysse en hij aflegde naar Van de Velde die kon scoren.
Na de rust was KVDO richting spionkop wel wat nadrukkelijker in beeld maar doelman De Witte speelde een goeie wedstrijd en kon zijn netten schoon houden na en drietal knappe reddingen. Tussendoor vergat KM om de wedstrijd zelf helemaal af te maken. Op een gegeven moment werd een 4/2 situatie niet goed uitgespeeld en ook Van de Velde schoot nog eens rakelings naast. Toen uiteindelijk de ingevallen Van De Gehuchte kon inspelen op de goed lopende Trancez kon deze de eindcijfers vastleggen en KM opnieuw aan 3 mooie punten helpen. De vreugde uitbarsting bij de meegereisde supporters en het bestuur was heel groot. Uiteindelijk kon de ganse KM familie genieten van een topavond.
Volgende week zondag trekt KM naar HO Kalken.
Voorbeschouwing KVDO - KM Torhout
KMT A opent vanavond reeds het voetbalweekend in het Batimont Solar Park te Oostende tegen KVDO met aftrap om 20.30 uur. KMT B sluit het weekend zondag af met hun wedstrijd thuis tegen Jabbeke op de velodroom met aftrap om 15.00
Opnieuw wacht voor KMT A een loodzware dobber vanavond tegen KVDO (2e in de stand) nadat het vorige week nipt de duimen moest leggen tegen de leiders uit Izegem. Vanavond is echter een gans andere partij. Op verplaatsing op een groot veld, in een groot stadion en tegen een groot legioen supporters voor onze reeks. Uiteraard kijkt iedereen naar zo'n avond uit maar het is zaak om straks ook met een goed gevoel dit gebeuren achter ons te laten. Vorige week thuis was er eentje van ontgoocheling, fierheid, frustratie en complimenten. Het gevoel ging alle kanten uit maar een sportman wil winnen en dit ontbrak. KVDO moet winnen om in het zog van Mandel te blijven en KM wil winnen om niet opnieuw in degradatienood te verzeilen. KVDO liet na de overwinning op Mandel echter wat steekjes vallen met puntenverlies thuis tegen Rc Gent (2-4) en tegen Jong Essevee (0-0) waardoor het aldus vanavond gebrand zal zijn om niet voor de 3e opeenvolgende keer punten te gaan verliezen thuis. Aan KM om de prestatie van vorige week te herhalen maar dan nu wel met happy end!
Voor wat betreft de wedstrijd van deze avond zijn volgende zaken te vermelden ivm A-kern:
Gekwetst: Cordie, Lantsoght
Geschorst: Sabbe (1/1)
Geel gevaar: Van de Velde, Kabba, Coninckx, Trancez, Van De Gehuchte, Cordie, Tanghe en Moss