Tegenstanders A-Kern

RFC Wetteren

Marcel De Kerpel Stadion: 

 

Massemsesteenweg 56A,

9230 Wetteren

 

http://www.rfcwetteren.be/

Avanti Stekene

Groene Putte stadion: 

 

Heistraat 60

9190 Stekene

 

https://avantistekene.wordpress.com/

FC Lebbeke

Stadion Lebbeke:

 

Koning Albert I straat 124

9280 Lebbeke

 

https://www.fclebbeke.be/

K.VC.Jong Lede

Gemeentelijk stadion:

 

Ommeganglaan 58/Z

9340 Lede

 

https://www.kvcjonglede.be/

K.VK.Svelta Melsele

Stadion Melsele:

 

Albrecht Rodenbachlaan 29

9120 Beveren

 

https://www.kvksveltamelsele.be/

KHO Wolvertem Merchtem

Frans Lathouwersstadion:

 

Veilinglaan 66

1861 Wolvertem

 

https://www.wolvertem-merchtem.be/

K.V.C.S.V.Oostkamp A

Adres stadion: 

 

Albrecht Rodenbachstraat 39,

8020 Oostkamp

SK Lochristi

Bosdreef Stadion: 

 

Bosdreef 57

9080 Lochristi

 

http://www.sklochristi.be/

Tempo Overijse

Begijnhof Stadion: 

 

Begijnhof

3090 Overijse

 

https://www.tempo-overijse.be/

KFC Vigor Wuitens Hamme

Gemeentelijk stadion

 

Sportpleinstraat 11

9220 Hamme

 

https://www.vwhamme.be/

Sportkring Sint-Niklaas

Sportcentrum Meesterstraat 

 

Meesterstraat 112 C

9100 Sint-Niklaas

 

https://www.sksintniklaas.be/

KRC Bambrugge

Complex Lindekouter

 

Lindekouter 41

9420 Erpe-Mere

 

http://www.krcbambrugge.be/

KFC Voorde -Appelterre

Stadion Molenveld

 

Molenveldweg z/n

9400 Appelterre-Eichem

 

https://www.kfcvoordeappelterre.com/

SV Anzegem

Stadion De 3 Kaven

 

Vichtsesteenweg 39/Z

8570 Anzegem

 

https://www.svanzegem.be/

KFC Rhodienne De Hoek

Wauterbosstadion

 

Wauterbos Z/N

1640 Sint-Genesius-Rode

 

https://www.rhodienne.be/

Tegenstanders B-Kern

KFC Mandel United

Stedelijk Sportstadion (Terrein synthetisch): 

 

Sint-Jorisstraat 76

8870 Izegem

 

http://www.kfcmandelunited.be/

 

VK.Westhoek A

Crackstadion (Terrein 1): 

 

Jaime Picanollaan 1

8900 Ieper

 

https://www.kvkwesthoek.be/

 

 

K.FC.Sparta Petegem A

KFC Sparta Petegem Stadion (Terrein 2): 

 

Gaversesteenweg 240

9800 Petegem a/d Leie (Deinze)

 

http://www.kfcspartapetegem.be/

Football Club Gullegem A

Poezelhoek Stadion (Terrein 1 synthetisch): 

 

Poezelhoek 12,

8560 Wevelgem

 

http://fcgullegem.be/

Racing Club Harelbeke A

Forrestier Stadion (Terrein 11):

 

Stasegemsesteenweg 23,

8530 Harelbeke

 

http://www.krc-harelbeke.be/

S.C.T. Menen A

Vauban Stadion (Terrein 1 synthetisch):

 

Waalvest 136

8930 Menen

 

https://ksctmenen.be/

K.V.C.S.V.Oostkamp

Adres stadion:

 

Albrecht Rodenbachstraat 39,

8020 Oostkamp

KSC Dikkelvenne

Campus Marc Gevaert Sportcomplex (Terrein 2 synthetisch):

 

Hofkouterstraat

9890 Dikkelvenne

 

http://www.scdikkelvenne.be/

 

 

KSK Ronse

Campus Oscar Cruckestadion (Terrein 1):

 

Leuzesteenweg 241

9600 Ronse

 

https://www.ksk-ronse.be/

KSV Oudenaarde

Campus Burgemeester Thienpontstadion (Terrein 1):

 

Prins Leopoldstraat 89

9700 Oudenaarde

 

https://www.ksvoudenaarde.be/

K. Olsa Brakel

Campus Stephan Van den Berghe stadion (Terrein 1 synthetisch):

 

Parkweg 15

9660 Brakel

 

https://www.olsabrakel.be/

KFC Merelbeke

Campus Sportcomplex Ter Wallen (Terrein 2 synthetisch):

 

Sportstraat

9820 Merelbeke

 

https://www.kfcmerelbeke.be/

Racing Club Gent

PGB Stadion

 

Eikstraat 85 A

9041 Oostakker

 

http://www.krcgent.be/

S.V. Anzegem

Stadion De 3 Kaven

 

Vichtsesteenweg 39/Z

8570 Anzegem

 

https://www.svanzegem.be/

Voorbereiding A-kern

Voorbereiding A-kern

 OPGELET: WIJZIGINGEN ZIJN VOLGENS DE OMSTANDIGHEDEN STEEEDS MOGELIJK. ONDER ANDERE DOOR CORONA MAATREGELEN EN/OF HET AANTAL BEKERRONDEN DIE ONZE CLUB ZAL SPELEN.

A-KERN SEIZOEN 2020-2021 / VOORBEREIDINGSSCHEMA  
               
Persvoorstelling tijdens de maand augustus op locatie. Datum en plaats nog niet bekend.  
               
Dag Datum     Uur Info Plaats  
Maandag  13/07/2020   Testen groep A 19.00 - 20.30 uur   Velodroom  
Dinsdag  14/07/2020   Testen groep B 19.00 - 20.30 uur   Velodroom  
Woensdag 15/07/2020   Vrij        
Donderdag  16/07/2020   Testen groep A 19.00 - 20.30 uur   Velodroom  
Vrijdag 17/07/2020   Testen groep B 18.00 - 19.30 uur   Velodroom  
Zaterdag  18/07/2020   Vrij        
Zondag  19/07/2020   Vrij         
               
               
Maandag 20/07/2020   Vrij         
Dinsdag  21/07/2020   Training  19.15 uur   Velodroom  
Woensdag  22/07/2020   Vrij         
Donderdag  23/07/2020   Training  19.15 uur   Velodroom  
Vrijdag 24/07/2020   Vrij         
Zaterdag 25/07/2020   Ontbijt+Training 09.00 - 11.30 uur      
      Teambuilding        
Zondag  26/07/2020   Vrij         
               
               
Maandag 27/07/2020   Training  19.15 uur   Velodroom  
Dinsdag 28/07/2020   Training  19.15 uur   Velodroom  
Woensdag 29/07/2020   Vrij        
Donderdag 30/07/2020   Wedstrijd 1 19.30 uur Zedelgem (P1) - KMT Zedelgem   
Vrijdag  31/07/2020   Training  18.00 uur   Velodroom  
Zaterdag  01/08/2020   Vrij        
Zondag  02/08/2020   Tornooi 15.00 - 19.30 uur TORNOOI met KM Torhout (D3  Velodroom  
          Gullegem (D2) - Zwevezele (D2)    
               
Maandag 03/08/2020   Vrij         
Dinsdag  04/08/2020   Training   19.15 uur   Velodroom  
Woensdag  05/08/2020   Wedstrijd 3 19.30 uur KMT - Mandel United (D2) Velodroom  
Donderdag  06/08/2020   Training   19.15 uur   Velodroom  
Vrijdag 07/08/2020   Training   18.00 uur   Velodroom  
Zaterdag 08/08/2020   Wedstrijd 4 ? 1ste ronde BvB Thuis/Verplaatsing  
Zondag 09/08/2020   Wedstrijd 4 16.00 uur 1ste ronde BvB Thuis/Verplaatsing  
               
               
Maandag 10/08/2020   Training   19.15 uur   De Engel Ichtegem  
Dinsdag  11/08/2020   Wedstrijd 5 19.30 uur Diksmuide (P1) - KMT Diksmuide  
Woensdag  12/08/2020   Vrij         
Donderdag 13/08/2020   Training   19.15 uur   Velodroom  
Vrijdag 14/08/2020   Training   18.00 uur   Velodroom  
Zaterdag  15/08/2020   Wedstrijd 6 ? Uur 2e ronde BvB Thuis/Verplaatsing  
Zondag  16/08/2020   Wedstrijd 6 16.00 uur 2e ronde BvB Thuis/Verplaatsing  
               
               
Maandag 17/08/2020   Training  19.15 uur   De Engel Ichtegem  
Dinsdag  18/08/2020   Vrij         
Woensdag 19/08/2020   Training  19.15 uur   Velodroom  
Donderdag  20/08/2020   Training  19.15 uur   Velodroom  
Vrijdag 21/08/2020   Training  18.00 uur   Velodroom  
Zaterdag  22/08/2020   Wedstrijd 7 ? Uur 3e ronde BvB Thuis/Verplaatsing  
Zondag  23/08/2020   Wedstrijd 7 16.00 uur 3e ronde BvB Thuis/Verplaatsing  
               
Maandag  24/08/2020   Vrij         
Dinsdag  25/08/2020   Training  19.15 - 21.00 uur   Velodroom  
Woensdag  26/08/2020   Wedstrijd  8 19.30 uur KMT (A/B) - Oostduinkerke/Koksijde (P1) Velodroom  
Donderdag  27/08/2020   Training  19.15 - 21.00 uur   Velodroom  
Vrijdag 28/08/2020   Training  18.00 - 19.30 uur   Velodroom  
Zaterdag  29/08/2020   Wedstrijd 9 ? Uur 4e ronde BvB Thuis/Verplaatsing  
Zondag  30/08/2020   Wedstrijd 9 16.00 uur 4e ronde BvB Thuis/Verplaatsing  
               
Maandag  31/08/2020   Vrij         
Dinsdag  01/09/2020   Training  19.15 - 21.00 uur   Velodroom  
      Wedstrijd 10 19.00 uur Gits (P3) - KMT (A/B) Gits  
Woensdag  02/09/2020   Vrij         
Donderdag  03/09/2020   Training  19.15 - 21.00 uur   Velodroom  
Vrijdag  04/09/2020   Training  18.00 - 19.30 uur   Velodroom  
Zaterdag  05/09/2020   Wedstrijd 11 ? Uur Competitie 1 of 5e ronde BvB Thuis/Verplaatsing  
Zondag  06/09/2020   Wedstrijd 11 C: 15.00 B: 16u00 Competitie 1 of 5e ronde BvB Thuis/Verplaatsing  
               
Maandag  07/09/2020   Vrij         
Dinsdag  08/09/2020   Training  19.15 - 21.00 uur   Velodroom  
Woensdag  09/09/2020   Wedstrijd 12? ? Uur Competitie 1 bij 5de bekerronde op 5-6/09 Thuis/Verplaatsing  
Donderdag  10/09/2020   Training  19.15 - 21.00 uur   Velodroom  
Vrijdag  11/09/2020   Training  18.00 - 19.30 uur   Velodroom  
Zaterdag  12/09/2020   Wedstrijd 12/13  ? uur  Competitie 2 Thuis/Verplaatsing  
Zondag  13/09/2020   Wedstrijd 12/13  15.00 uur  Competitie 2 Thuis/Verplaatsing  

Voorbereiding B-kern

Oefenwedstrijden IPU19 en Beloften

Voorbereiding B-kern

Hier vind u de oefenwedstrijden van de IPU19 en Beloften.

Oefenprogramma IPU19 - BELOFTEN - GEMENGD     

Datum   Tijdstip   ThuisUit     

7/08/2020 20u00 KMT - VV Koekelare B (P4) Gemengd

11/08/2020 19u30 KVV Aartrijke (P3) - KMT Gemengd 

11/08/2020 19u30 FC Veldegem (P3) KMT Gemengd

15/08/2020 15u45 KMT - KRC Gent IP19

21/08/2020 20u00 KMT - KFC Lichtervelde (P2) BEL

25/08/2020 20u00 KMT - SK Torhout (P3) BEL

29/08/2020 ??u?? Oudenaarde - KMT IP19