Voorbereiding A-kern

Voorbereiding A-kern

KM TORHOUT
A-KERN SEIZOEN 2020-2021 / VOORBEREIDINGSSCHEMA
             
Persvoorstelling 
             
Dag Datum     Uur Info Plaats
Maandag  13/07/2020   Testen groep A 19.00 - 20.30 uur   Velodroom
Dinsdag  14/07/2020   Testen groep B 19.00 - 20.30 uur   Velodroom
Woensdag 15/07/2020   Vrij      
Donderdag  16/07/2020   Testen groep A 19.00 - 20.30 uur   Velodroom
Vrijdag 17/07/2020   Testen groep B 18.00 - 19.30 uur   Velodroom
Zaterdag  18/07/2020   Vrij      
Zondag  19/07/2020   Vrij       
           
           
Maandag 20/07/2020   Vrij       
Dinsdag  21/07/2020   Training  19.15 uur   Velodroom
Woensdag  22/07/2020   Vrij       
Donderdag  23/07/2020   Training  19.15 uur   Velodroom
Vrijdag 24/07/2020   Vrij       
Zaterdag 25/07/2020   Ontbijt+Training 09.00 - 11.30 uur   Velodroom
Zondag  26/07/2020   Vrij       
           
           
Maandag 27/07/2020   Training  19.15 uur   Velodroom
Dinsdag 28/07/2020   Training  19.15 uur   Velodroom
Woensdag 29/07/2020   Vrij      
Donderdag 30/07/2020   Training  19.15 uur   Velodroom
Vrijdag  31/07/2020   Vrij       
Zaterdag  01/08/2020   Vrij      
Zondag  02/08/2020   Vrij      
           
           
Maandag 03/08/2020   Vrij       
Dinsdag  04/08/2020   Training   19.15 uur   Velodroom
Woensdag  05/08/2020   Vrij       
Donderdag  06/08/2020   Training   19.15 uur   Velodroom
Vrijdag 07/08/2020   Vrij       
Zaterdag 08/08/2020   Vrij       
Zondag 09/08/2020   Vrij       
           
           
Maandag 10/08/2020   Training   19.15 uur   Den Engel
Dinsdag  11/08/2020   Training   19.15 uur   Velodroom
Woensdag  12/08/2020   Vrij       
Donderdag 13/08/2020   Training   19.15 uur   Velodroom
Vrijdag 14/08/2020   Vrij       
Zaterdag  15/08/2020   Vrij       
Zondag  16/08/2020   Wedstrijd 1 16.00 uur Gullegem (D2) - KMT Gullegem
           
           
Maandag 17/08/2020   Vrij       
Dinsdag  18/08/2020   Training  19.15 uur   S2
Woensdag 19/08/2020   Vrij       
Donderdag  20/08/2020   Training  19.15 uur   Velodroom
Vrijdag 21/08/2020   Wedstrijd 2 19.00 uur Zedelgem (P1) - KMT Zedelgem
Zaterdag  22/08/2020   Vrij       
Zondag  23/08/2020   Wedstrijd 3 16.00 uur Harelbeke (D2) - KMT Harelbeke
           
Maandag  24/08/2020   Vrij      
Dinsdag  25/08/2020   Training  19.15 - 21.00 uur   S2
Woensdag  26/08/2020   Wedstrijd 4  19.30 uur KMT - KVKO (P1) Velodroom
Donderdag  27/08/2020   Training  19.15 - 21.00 uur   Velodroom
Vrijdag 28/08/2020   Vrij      
Zaterdag  29/08/2020   Wedstrijd 5 19.30 uur BvB 1: KMT - Rc Lauwe (P1) Velodroom
Zondag  30/08/2020   Vrij       
           
           
           
Maandag  31/08/2020   Training  19.15 uur - 21.00 uur   Velodroom
Dinsdag  01/09/2020   Wedstrijd 6 19.30 uur Menen (D2) - KMT Menen
Woensdag  02/09/2020   Vrij       
Donderdag  03/09/2020   Training  19.15 - 21.00 uur   Velodroom
Vrijdag  04/09/2020   Training  18.00 - 19.30 uur   Velodroom
Zaterdag  05/09/2020   Vrij       
Zondag  06/09/2020   Wedstrijd 7 15.00 uur KV Eendracht Aalter (1P) - KMT Aalter
           
Maandag  07/09/2020   Vrij       
Dinsdag  08/09/2020   Training  19.15 - 21.00 uur   S2
Woensdag  09/09/2020   Wedstrijd 8 20.00 uur KMT - Zwevezele (D2) Velodroom
Donderdag  10/09/2020   Training  19.15 - 21.00 uur   Velodroom
Vrijdag  11/09/2020   Training  18.00 - 19.30 uur   Velodroom
Zaterdag  12/09/2020   Vrij       
Zondag  13/09/2020   Wedstrijd 9 16.00 uur Oefenwedstrijd? Velodroom
           
Maandag  14/09/2020   Vrij       
Dinsdag  15/09/2020   Training  19.15 - 21.00 uur   S2
Woensdag  16/09/2020   Vrij       
Donderdag  17/09/2020   Training  19.15 - 21.00 uur   Velodroom
Vrijdag  18/09/2020   Training  18.00 - 19.30 uur   Velodroom
Zaterdag  19/09/2020   Wedstrijd 10 19.30 uur  Sint-Niklaas - KMT (Competitie)  
Zondag  20/09/2020   Vrij    BvB 4  
           
Maandag  21/09/2020   Vrij       
Dinsdag  22/09/2020   Training  19.15 - 21.00 uur   S2
Woensdag  23/09/2020   Vrij       
Donderdag  24/09/2020   Training  19.15 - 21.00 uur   Velodroom
Vrijdag  25/09/2020   Training  18.00 - 19.30 uur   Velodroom
Zaterdag  26/09/2020   Wedstrijd 11 19.30 uur KMT - Tempo Overijse (Competitie) Velodroom
Zondag  27/09/2020   Vrij